Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Introduce your self

Go down 
+2
Sector
baraisis
6 posters
AutoriusPranešimas
baraisis
Hi-Hat
Hi-Hat
baraisis


Pranešimų skaičius : 6
Age : 32
Miestas : Pąnevėžyyys, ką pažyysti?
Registration date : 2008-06-12

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-16, 01:49

Aš buti Baraišis
Gyvenu Pnvz
Man 17
Beatinu jau 2 metai su virshum
Visi mane žino iš seno forumo
Kaledom noriu papu
Atgal į viršų Go down
Sector
Admin
Admin
Sector


Pranešimų skaičius : 11
Age : 35
Miestas : Mažeikiai
Registration date : 2008-06-11

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-16, 05:27

Nu ka... Very Happy Mano vardas Mantas(nickas Sector). Gyvenu Mazeikiuose. Beatboxinu jau 8-9 menesius Razz Mane taip pat visi pazysta is senojo forumo Smile
Atgal į viršų Go down
https://beatbox.lithuanianforum.com
korzas
Hi-Hat
Hi-Hat



Pranešimų skaičius : 3
Age : 33
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-06-11

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-17, 02:00

nicko tixlaus nepasakysiu, nes man jie tik shaip, bet kai kas zno mane kaip korZ ar dar kaip nors. Esu Domas, is Klaipedsko. Beatinu net nzn, jei nemeluoju apie 1metus, gal daugiau. Esu tik megejas ;DD Nice to meet you Smile
Atgal į viršų Go down
https://beatbox.lithuanianforum.com/
Taigas
Hi-Hat
Hi-Hat



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2008-06-12

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-17, 13:47

Tai ka Very Happy mano wardas Konradas....Nickas-Taigas....beatinu 11 menesiu wa pagaliau suskaiciawau Very Happy esu ish Kauno....Apie kaledas dar negalwoju Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Silkman
Hi-Hat
Hi-Hat
Silkman


Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2008-06-20

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-20, 04:13

Hello,people. Mano vardas Tomas. Esu is Vilniaus. Beatboxinu jau tvirtus 4 metus su kapeikom. Savo gabumais esu patenkintas,bet tobulinimui nera ribu. Kaledom noriu milijono. Aciu uz demesi cheers
Atgal į viršų Go down
cloudFX
Hi-Hat
Hi-Hat
cloudFX


Pranešimų skaičius : 1
Age : 31
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-06-20

Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime2008-06-26, 11:16

cloudFX Very Happy is vilniaus Very Happy 3metai praktikos beatboxu gadinant aplinkiniam nervus Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Introduce your self Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Introduce your self   Introduce your self Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Introduce your self
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Nauji forumo nariai-
Pereiti į: